Yeni Nesil Web Sitesi Tasarımı

Firmanızın kullanımı kolay, performanslı, temiz kodlanmış, yönetilebilen ve mobil uyumlu web site tasarımı ihtiyacınız mı var?
mobil uyumlu web site tasarımı

Size Özgü Tasarım

Tamamen firmanıza özel, özgü ve modern web tasarımı yapıyoruz.

Kullanıcı Deneyimi Yüksek

Markanıza özel, kullanımı kolay ve sizi anlatan internet siteleri yapıyoruz.

Mobil Uyumlu

Markanıza önem verdiğimiz için sitenizin de mobil uyumlu (responsive) tasarlıyoruz.

SEO

Google’da üst sıralarda yer alabilmeniz için SEO alt yapılı siteler yapıyoruz.

Performanslı

Zaman hepimiz için değerli, hızlı açılan siteler için her zaman öncelikli tercihimizdir.

Sorunsuz Destek

İşimiz her daim severek yapıyoruz. Ve sizi asla yarı yolda bırakmayız.

Önceliğimiz Her Zaman Kullanıcı Deneyimi!

GOF Medya dijital pazarlama ve performans ajansı olarak her zaman kullanıcı deneyimine önem veriyoruz. Firmanız için kullanımı kolay ve performanslı web sitesi ile markanıza değer üstüne değer katmaya her daim hazırız.

Ya siz; firmanızı ya da işletmenizi dijital dünyada temsil edecek kusursuz bir internet sitenizin olmasını istemez misiniz ?

Markanız için web sitesi, potansiyel müşteri kitlenize ulaşmak için en doğru ve etki seçimdir. Bulunduğunuz sektör fark etmez, rakiplerinizden her daim bir adın önde olmak ve hedef kitlenize erişebilmek için bu aracı etkili kullanmalısınız.

Hazırladığımız tüm web siteleri SEO alt yapısına uygun, mobil uyumlu, oldukça hızlı, kullanıcı deneyimi yüksek, dönüşüm ve performans odaklıdır. Sektörümüzde edindiğimiz tecrübe ve bilgilerimiz ile tamamen sizi yansıtan, mükemmel kodlanmış ve yönetilebilen internet sitesi sunmaktayız.

YENİ NESİL WEB SİTESİNE SAHİP OLMAK İSTER MİSİNİZ?

Yeni nesil en son teknolojik alt yapı ile hazırlanmış size özgü ve modern web sitesi tasarımı istiyor musunuz? Haydi gelin birlikte markanızı büyütelim.

Hem Google için hem de kullanıcılar yönelik şekilde kodlanmış ve tasarlanmış web siteleri markanızı büyütmek için sağladığı katkıdan asla küçümsenemez. İnternet siteniz, sektörünüzün en iyi ve öncü web sitesi olması için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Markanız ve firmanız için vermiş olduğunuz bildirimlere istinaden ve potansiyel müşteri deneyimini göz önünde bulundurarak sitenizi tasarlıyoruz.

SEO Alt Yapılı Web Sitesi
Web sitesi tasarım sürecimiz baştan sona şu şekilde ilerlemektedir.

Web Sitesi Tasarımı Süreci

Araştırma
Öncelikle sektörünüzü ve markanızı en iyi şekilde araştırıyoruz. Web tasarımı yapan tüm firmalar bu şekilde çalışmalıdır. Bizlere aktarmış olduğunuz hizmetleri en ince ayrıntısına kadar araştırır ve en önemli yerlerini not alırız. Firmanızı ya da markanız için araştırma yaptıktan sonra sırada rakip analizi vardır. Sektörünüzde yer alan rakipleriniz ve onların web siteleri en ince ayrıntısıyla incelenir. Ve bu doğrultuda tasarım için kollar sıvanır ve kahveler hazırlanır. 🙂

Tasarım
Size özgüdür! Tasarımlarımızda, web sitesinin size özgün olması ve kullanıcı deneyimi yüksek olması en önemli önceliğimizdir. Araştırmamız sonucunda elde ettiğimiz bilgilerimiz ile tasarımımız şekillenmeye başlamaktadır. Hazırlamış olduğumuz tasarımlar sonucu, firma yetkilisiyle fikir alışverişi yaparak ortaya eşsiz tasarımlar çıkararak süreç sonlandırılır. tamamlanır.

Geliştirme
Firma veya marka yetkilisi tarafından gelen onay sonrasında sıra kodlama tarafına geçmektedir. Bu aşamada hem frontend (arayüz) sitemizin görünümü kullanıcı deneyimine, backend (kodlama) tarafı ise arama motorlarına uygun performans testlerinden geçecek şekilde kodlanmaktadır. Tüm testler ve kontroller sonrasında siteniz yayına açılır.

Desteğimiz
Tüm süreç tamamlandıktan sonra ileride karşılaştığınız her hangi bir problem ya da öneriniz ile ilgili size ilk gün ki gibi destek olmaktan asla vazgeçmeyeceğiz.