Sosyal Medya Yönetimi ve Danışmanlığı

Markanıza ait olan tüm sosyal medya mecralarının profesyonel olarak yönetimi ve doğru reklam modelleri ile rakiplerinizden her zaman bir adım öndesiniz.
Sosyal Medya Yönetimi

Sektörel Analiz

Firmanızın bulunduğu sektörü en iyi şekilde analiz ediyor ve stratejimizi ona göre planlıyoruz.

Yeniden Pazarlama

Sosyal medya reklamlarını etkili bir şekilde kullanmak ve yeniden pazarlama için web sitenize gerekli kodları ekliyoruz.

Rakiplerin Analizi

Sektörünüzde yer alan rakiplerinizin bilgilerini sizlerden istiyor ve ayrıca kendi araştırmalarımız sonucunda sizlere potansiyel rakibiniz olacak markaları en ince ayrıntısına kadar analiz ediyoruz.

Doğru Müşteri Kitlesine Erişme

Firmanız ya da markanıza uygun en doğru hedef kitlenize ulaşabilmeniz için size uygun pazar yerini ve müşterilerimizi buluyoruz.

Aylık Raporlama

Reklam süreci boyunca tüm yapılan işleri sizlere anlaşılabilir bir şekilde raporluyor ve değerlendiriyoruz.

Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Sosyal medya reklamları ile hedef kitlenizin en çok zaman harcadığı sosyal medya platformları üzerinde farklı taktik ve stratejiler ile onların karşısına çıkmamızı sağlamaktadır.

Günlük olarak milyonlarca kişi Facebook, Instagram ve Twitter vb. diğer tüm sosyal kanallarına giriş yapmaktadır. Bu platformlarda markanızın bilinirliği için oldukça önemlidir.

Sosyal Medya Reklamları Nasıl Yapılır?

Hedef kitlenizin yer aldığı platformlarda doğru reklam modelleri sayesinde kısa süre içinde çok daha fazla müşteriye erişebilir ve markanızın büyümesi için bir adım daha atmış olursunuz. Sosyal medya reklam alanları oldukça fazladır. Bu alanları en iyi şekilde analiz yaparak doğru zaman da ve doğru yerde kitlemizin karşısına çıkmalıyız.

Sosyal Medyanın Gücü ile Markanızı Büyütmek İster Misiniz?

GOF Medya, dijital pazarlama ajansı olarak markanıza güçlü bir değer katmak için sosyal medyanın gücünü en etkili bir şekilde kullanmaktayız.

Sponsorlu reklam modelleri markaların vazgeçilmezi oldu. Sizlerde rakiplerinizden bir adım önde olmak ve farklı stratejiler ile fark yaratmak için zaman kaybetmeyin.

Tüm süreci en etkin biçimde ve şeffaf şekilde yönetiyoruz. Size özel olarak hazırladığımız strateji ve taktiklerimiz ile rakiplerden bir adım önde olmak adına GOF Medya, dijital pazarlama ajansı ile çalışmak için hemen fiyat teklifi alın.

Sosyal Medya Sponsorlu Reklam

Sosyal Medya Reklamları

Sosyal medya reklamlarına başlamadan önce planlanacak yol haritası ile en hızlı yoldan başarı elde edebilirsiniz.

Sosyal medya platformlarını milyonlarca kişi günlük olarak ziyaret etmektedir. Ziyaretçiler birbirleriyle ve firmaların sayfalarıyla etkileşim kurmaktadır. Sosyal medya hesaplarınızı en etkili şekilde kullanılarak başarı elde etmek ister misiniz ?

GOF Medya, dijital pazarlama ve performans ajansı olarak sosyal medya yönetimi ve reklamları konusunda kendimize güveniyoruz. Planladığımız süreç içerisinde stratejimizi uyguluyoruz.

Sizlere için en doğru yol haritasını belirleyerek, sizlerin hedefine adım adım ulaşıyoruz.

Reklam Süreci İşleyişi

Sosyal medya yönetimine ve reklamlarına başlamadan hemen önce, yer aldığınız sektör en ince ayrıntısına kadar analiz edilmektedir. Şimdi ki ve gelecekteki potansiyel rakiplerinizi tespit ediyoruz. Onların tercih ettiği reklam modeli, kullandığı dil, web sitesi ve diğer tüm sosyal medya platformlarının en ince ayrıntısına kadar analiz edilir.
Rakiplerinizin kullandığı reklam türü, hedef kitlesi, iletişim kurma yöntemi ve bütçesini öğrenerek onlardan daha iyi bir şekilde reklam ve hesap yönetimi sağlıyoruz. Sizleri onların ileride kullanabileceği reklam türünü ve stratejisini sizlere uyguluyoruz.

Tüm araştırmalar sonucunda markanız için görsel hazırlıyor, müşteri kitlenize ulaşmak için reklam türü belirliyoruz. Sosyal medya kanallarınızda harika bir deneyim sunmak için planlı ve düzenli ilerliyoruz.

Her şey tam anlamıyla hazır olduğuna göre etkili bir sosyal medya yönetimi ve reklamları sayesinde markanızı, doğru mecralarda, doğru zamanda ve doğru kişilerin karşısına çıkarmaktayız. Bu sayede organik büyüme ile satışlarınızı ve takipçi sayısını artırıyoruz.