SEO Nedir?

Google arama motoru gibi diğer tüm arama motorları sonuç sayfalarında, organik ve ücretsiz olarak ilk sayfalarda yer almak için hazır mısınız?
seo nedir

Doğru Anahtar Kelime Seçimi

Anahtar kelime bulma araçlarımız sayesinde sektörünüzde trend, en çok dönüşüm ve başarı sağlayacak kelimeleri analiz ve tespit ediyoruz.

Doğru Rakip Analizi

Sektörünüzde yer alan rakiplerin almış olduğu bağlantı kaynakları, etkin olarak kullandığı trafik kanallarını ve diğer tüm hamlelerini analiz eder, onlardan daha iyisini yapabilmek için stratejiler oluştururuz.

Sitenizin Analizi

Sitenizi analizini belli periyotlar halinde gerçekleşmektedir. Eğer herhangi bir problem ile karşılaşırsak sorunun tespiti ve çözümü için hemen çalışmaya başlarız.Sitenizi analizini belli periyotlar halinde gerçekleşmektedir. Eğer herhangi bir problem ile karşılaşırsak sorunun tespiti ve çözümü için hemen çalışmaya başlarız.

Geri Alınan Bağlantılar

Backlink (Geri Alınan Bağlantılar) başka kaynaklardan alınan link bağlantılarıdır. Siteniz için faydalı olacak, sektörünüz ile alakalı, güvenilir domainlerden, dönüşüme fayda sağlayacak bağlantılar almaktayız.

İçerik Girilir

Normal şartlarda içerikleri sizin hazırlamanızı talep ederiz. Çünkü sektörünüzü ve hizmetleriniz en iyi ifade edecek kişiler sizlersiniz. İsterseniz içeriklerinizin optimize edilmesi ve yeni içerikler üretiriz. İçerikleri tamamen müşterilerinizin arama niyetleri dikkate alınarak yazılmaktadır.

Aylık SEO Raporu

Çalışmalarımızın sonuçlarını ve sitenizin performansını sizlere “Google Data Studio” ile raporlamaktayız. Neler yaptığımız ve başlangıçta nerede, şimdi nerede olduğumuzu tamamen şeffaf bir şekilde sizlere sunarız.
Akılda daha kalıcı olması için detaylı anlatmak gerekirse:
SEO süreci için 3 şey geçerlidir. Bizim sitemiz, arama motoru ve arama yapan kişiler vardır. “SEO Nedir?” adlı bir yazımız olduğunu düşünelim. Arama motorlarının bu terimi “SEO Nedir” ifadesini şeklindeki arayan herkese göstermesini hepimiz istersiniz. Bu şekilde bir başarı için  “SEO” sürecinin en doğru şekilde uygulanmasıdır.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır?

SEO çalışması yapmak için iki farklı yöntem bulunmaktadır. Çoğu İnternet site sahibi SEO çalışması yaptırmak istediğinde akıllarına ilk gelen şey geri bağlantılar oluyor. Bu yöntem SEO çalışmaları için yapılabilecek en büyük hatalardan biridir.

SEO çalışmalarına başlamadan önce mutlaka bu iki konuyu kapsamlı şekilde bilmeniz gerekmektedir. Bu konular: Site içi SEO ( On Page SEO ) ve Site Dışı SEO ( Off Page SEO ) çalışmalarıdır.

Site içi SEO kapsamı anahtar kelime, içerik ve kodlama tarafı ile alakalıdır. Site dışı SEO çalışmalarımız ise sosyal medya bağlantıları, markanızın bilinirliği ve düzenli sinyallerle ilgilidir.

SEO Çalışması Nasıl Yapılır

Garantili SEO Çalışması

Firmanızın ya da markanızın bulunduğu sektöre ve sektörel dinamiklere göre özel SEO çalışmamızdan faydalanmak ister misiniz? İster aylık isterseniz de yıllık SEO hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bizde SEO çalışması sürecimiz şu şekilde:

Sizinle ve müşterilerinizle her zaman aynı dili konuşmalıyız. Aynı dili konuştuğumuz sürece her şey yolunda ilerleyecektir. Deneyim ve bilgimizle SEO süreci tamamlanana kadar her daim yanınızdayız. Sizlere sunacağımız aylık performans raporları ile garantili SEO çalışmamız hakkında doğru ve net bilgilere sahip olacaksınız.

Beraber Hedeflerimize Ulaşmaya Hazır Mısınız ?

Arama motoru sonuç sayfalarında ilk sayfalarda yer almanın, daha fazla site ziyareti ve dönüşümleri satışa çevirmek için aradığınız zaman şimdi geldi.

Yaşanan pandemi dönemi ile dijitale olan ilginin artması herkesin reklam vermesi ile maliyetler arttı, organik aramalarda ilk sıralarda yer almanın önemi gün geçtikçe artmaya devam ediyor. Peki sizce harekete geçmek için geç kalmadınız mı ? İnternet siteniz için daha fazla trafik ve dönüşüm alması adına GOF Medya Dijital Pazarlama ve Performans Ajansı ile zaman kaybetmeden çalışmaya başlayın.