Performans Odaklı Google Ads Reklam Danışmanlığı

Google’ın reklam hizmeti olan Google Ads servisi sayesinde performansınızı ve cironuzu artırmaya ne dersiniz ?
Google Ads Reklam

Sektör Analizi

Sizlerden almış olduğumuz bilgiler ile sektörünüzü analiz ediyoruz.

Hedef Kitle Müşteri Analizi

Hedef kitleniz hangi mecralarda olursa olsun onları buluyoruz ve onlarla duygusal bağ kuruyoruz.

Anahtar Kelime Bulma

Sizin için en doğru ve maliyeti en uygun anahtar kelimeleri buluyoruz.

Yeniden Pazarlama

Yeniden pazarlama taktikleri ve reklamların takibi için web sitenize gerekli kodların entegrasyonunu sağlıyoruz.

Haftalık Raporlama

Google Data Studio aracı ile sizlere haftalık olarak raporlar sunuyoruz.

Rakiplerin Analizi

Reklam veren rakiplerinizi analiz ederek onların stratejilerini tahmin ediyor ve daha iyisini ortaya koyuyoruz.

Google Ads

GOF Medya, dijital ve performans ajansı olarak Google Ads reklam danışmanlığı hizmeti ile her daim yanınızdayız.

Sektörünüzde yer alan trend konu veya hizmetler, hedef müşteri kitlenize ve rakip firmalarınızın reklamlarına göre reklam vermekteyiz. Belirlediğimiz strateji ile ücretli olarak Google’da ilk sayfada olmaya hazır mısınız?

İster aylık, isterseniz de yıllık reklam danışmanlık hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Google reklam süreci: Sektörünüzde ki gelişmeleri takip etmek ve reklam performansınızı değerlendirmek için haftalık olarak sizlere rapor sunuyoruz. Süreç boyunca hem gelecek stratejilerimizi hem de performansımızı açık ve net bir dille sizlere anlatıyoruz.

Daha Fazla Müşteriye Ulaşmaya Ne Dersiniz ?

Firmanız için hedef müşteri kitlenize, Google ADS reklamları sayesinde ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizi sunmak için hazır olun.

Markanıza özgü hazırlanan reklam stratejileri ve doğru tercihleri birleştirmekteyiz. Google ADS ile markanızı ve kurumsal kimliğinizi tanıtmanın en iyi yoludur.

Bizler sizin işinizi ve markanızı büyütmek adına buradayız. Hemen bizimle iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsiniz. Devir bekleme devri değil siz karar verene kadar rakipleriniz sizin müşterilerinize dijital pazarlardan ulaştı bile…

Google Ücretli Reklamlar
Sürecimiz 4 ana başlıktan oluşmaktadır. Tüm süreci denetimli, profesyonel ve titizlikle yönetip, sizlere raporlamaktayız.

Google Ads Reklam Süreci

Araştırma
Google ADS servisi ile reklamlara başlamadan önce mutlaka sektörünüzü, müşteri kitlenizin detaylı şekilde araştırılmaya başlanır. Bu süreçte rakiplerinizin, web sitesi, sosyal medya hesapları, YouTube kanalları, kullandığı reklam modelleri ve tercih ettiği anahtar kelimelerin analizi yapılır. Dijital olarak geleceğe yönelik planlarımı yukarıda yazanları hatta daha fazla bizim ürün veya hizmetlerimizin analizlerini de kapsamaktadır. Sektörünüzün analizi belirli periyodlar da yapılmaktadır. Rakiplerinizin yatırım yaptığı kanallar en iyi şekilde analizi yapılır. Bu kanallar eğer bize uyuyorsa onlardan daha iyi strateji ile bizde o kanallarda yerimizi alırız.

Rakip Analizi
Birçok faydalı ve üst düzey reklam araçlarını kullanarak sektörünüzde yer alan rakipler tespit etmekteyiz. Ve rakiplerinizin piyasada kullandığı strateji ve taktikleri öğreniyoruz. Süreç boyunca bizimle rekabet oluşturacak markalar iyi analiz edilmekte ve sürekli takip edilmektedir. Rakip markaların webi siteleri ve sitelerinde kullandıkları taktik ve strateji incelenir. Sizin siteniz için, “Site içi SEO” alanına giren tüm detaylara çözüm sağlanmaktadır.

Plan Program
Araştırmalara ve rakip analizinden sonra elde edilen veriler ile planlama yapılmaktadır. Tercih edilecek Google ADS reklam modelleri ve strateji belirlenir. Reklamlardan dönüş almak istiyorsanız minimum kesintisiz 15 gün boyuna reklam vermelisiniz.

Uygulama Aşaması
Artık piste çıkmak için tam zamanı, belirlenen strateji, hazırlanan materyaller ve müşteri kitleniz ile reklamlar yayına alınır. En az bütçe kullanarak, en fazla dönüşüm için çalışmalarımız devam etmektedir.